Sportprogramok a sportnapon


Sportprogramok ABC-rendben


Aerobik + funkcionális tréning / stretching

11:30 – 13:00 és 17:00 – 18:00
BME Sportközpont, alsó szint, Kisterem
Az első órán funkcionális tréning, míg a másodikon nyújtás lesz a központban.
Az órákat Kalocsán Katalin, Fejes György (Giorgio) és Fenyvesi Szilárd fitness-edzők tartják.
Ez a sportág szakosztályi keretek közt egyesületünknél is kipróbálható!

Asztalitenisz – qLit

15:00 – 18:00
BME Sportközpont, alsó szint, Aréna
6 asztalt használhattok 3 órán keresztül
A sport kipróbálását sportfelelős segíti majd.
Ez a sportág szakosztályi keretek közt egyesületünknél is kipróbálható!

Azonosnemű tánc – Charme Hungary

11:00 – 14:00
BME Sportközpont, alsó szint, Aréna
Próbáljátok ki egy szerelmes rumba, egy játékos cha-cha, egy bulis samba vagy egy kardio edzésnek is beillő jive alaplépéseit! Tegyétek próbára magatokat egy szenvedélyes tangóban, vagy egy elegánsabb keringőben; idő függvényében a Charme Hungary táncosai megismertetnek a tánc felszabadító, pezsgő élményével.
Az azonos nemű tánc a Charme Hungary egyesületnél is kipróbálható!

Csajfoci – Labrisz

10:30 – 14:00
BME Sportközpont, földszint, Nagyterem
A sport kipróbálását sportfelelős segíti majd.
Ez a sportág szakosztályi keretek közt egyesületünknél is kipróbálható!

Fallabda

12:00 – 14:00 és 15:00 – 17:00
BME Sportközpont, földszint, Fallabda termek
4 termet használhattok 2x2 óra időtartamban
A sport kipróbálását szakmai edző és sportfelelős is segíti majd.
Ez a sportág szakosztályi keretek közt egyesületünknél is kipróbálható!

Falmászás

12:00 – 14:00 és 15:00 – 17:00
BME Sportközpont, földszint, Falmászó csarnok
10 kötélen, beülőkkel, cipőkkel és biztosítással, valamint sportfelelős felügyelete mellett próbálhatjátok ki a sportágat.

Floorball

15:00 – 18:00
BME Sportközpont, földszint, Nagyterem
A sport kipróbálását sportfelelős segíti majd.

Futás

12:30-14:00 és 16:30-18:00
BME Sportközpont, földszint, bejárat
Gyülekező a bejáratnál, bemelegítés gyanánt elkocogunk a BME Sporttelepre és az ottani rekortán pályán lesz az edzés. Levezetésként visszakocogunk a Sportközpontba
Ez a sportág szakosztályi keretek közt egyesületünknél is kipróbálható!

Jóga

11:00 – 12:30 és 15:00 – 16:30
BME Sportközpont, felső szint, Tatami terem
Az első órán gerincátmozgató jóga lesz, míg a másodikon stresszoldó-méregtelenítő.

Köszöntő

14:00-15:00
BME Sportközpont, alsó szint, Aréna
Ünnepélyes keretek között köszöntünk titeket!

Ricochet

12:00 – 14:00 és 15:00 – 16:30
BME Sportközpont, alsó szint, Ricochet termek
2 teremben próbálhatjátok ki a sportágat
Szakmai edző és sportfelelős is segít majd nektek.

Röplabda

15:00 – 18:00
BME Sportközpont, földszint, Nagyterem
A sport kipróbálását sportfelelős segíti majd.

Spinracing

12:30 – 14:00
BME Sportközpont, földszint, Spinracing terem
A spinracing edzést Pétercsák József spinracing tréner fogja tartani.

Tollaslabda

10:30 – 14:00
BME Sportközpont, földszint, Nagyterem
3 felfestett pályán ütögethettek barátaitokkal.
Három sportfelelős is segít majd nektek.
Ez a sportág szakosztályi keretek közt egyesületünknél is kipróbálható!

TRX

13:00 – 14:00 és 16:00 – 17:00
BME Sportközpont, alsó szint, Kisterem
Az órákat Kalocsán Katalin TRX-edző vezeti.

Zumba

10:30 – 11:30
BME Sportközpont, alsó szint, Kisterem
Az órát Vyshetravskaya Margarita vezeti.

Találkozunk 2019. április 13-án a 15. Atlasz Sportnapon!