Programok a 14. Atlasz Sportnapon

Áttekintő órarend



Sportprogramok ABC-rendben


Asztalitenisz - qLit

15:00-19:00
BME Sportközpont, alsó szint, Aréna
6 asztalt használhattok 4 órán keresztül
A sport kipróbálását sportfelelős segíti majd.

Csajfoci - Labrisz

11:00-14:00
BME Sportközpont, földszint, Nagyterem
A sport kipróbálását sportfelelős segíti majd.

Fallabda I. / Fallabda II.

10:30-13:30 / 15:00-18:00
BME Sportközpont, földszint, Fallabda termek
4 termet használhattok 2x3 óra időtartamban
A sport kipróbálását szakmai edző és sportfelelős is segíti.
Ez a sportág szakosztályi keretek közt egyesületünknél is kipróbálható!

Falmászás I. / Falmászás II.

11:30-14:30 / 15:00-17:00
BME Sportközpont, földszint, Falmászó csarnok
10 kötélen, beülőkkel, cipőkkel és biztosítással, valamint sportfelelős felügyelete mellett próbálhatjátok ki a sportágat.

Fitness I. / Fitness II. / Fitness III.

12:00-13:00 / 15:00-16:00 / 18:00-19:00
BME Sportközpont, alsó szint, Kisterem
Az első órán funkcionális tréning lesz, a másodikon alap + boxaerobik, míg a harmadikon streching lesz a központban.
Az órákat Kalocsán Katalin és Fenyvesi Szilárd fitness-edzők tartják.
Ez a sportág szakosztályi keretek közt egyesületünknél is kipróbálható!

Floorball

15:00-19:00
BME Sportközpont, földszint, Nagyterem
A sport kipróbálását sportfelelős segíti majd.

Jóga I. / Jóga II.

11:00-12:30 / 17:30-19:00
BME Sportközpont, felső szint, Tatami terem
Az első órán dinamikus-erősítő jóga lesz, míg a másodikon stresszoldó-méregtelenítő.

Karate I. / Karate II.

13:00-14:30 / 15:30-17:00
BME Sportközpont, felső szint, Tatami terem
Az első órán formagyakorlatokat, míg a másodikon küzdőgyakorlatokat sajátíthattok el.
Az órákat Holland Katalin tartja.

Köszöntő

14:30-15:00
BME Sportközpont, alsó szint, Aréna
Ünnepélyes keretek között köszöntünk titeket!

Ricochet I. / Ricochet II.

10:30-12:30 / 15:00-17:00
BME Sportközpont, alsó szint, Ricochet termek
2 teremben próbálhatjátok ki a sportágat 2x120 perc időtartamban.
Szakmai edző és sportfelelős is segít majd nektek.

Spinning I. / Spinning II.

13:00-14:30 / 17:30-19:00
BME Sportközpont, alsó szint, Spinning terem
Mind a két 90 perces órát Pétercsák József edző vezeti.

Tánc - Charme

11:30-14:00
BME Sportközpont, alsó szint, Aréna
Az első 90 percben elsajátíthatjátok az azonos nemű tánc alapjait, a második 90 percben pedig ki is próbálhatjátok magatokat tapasztalt táncosok és a Charme tanárainak segítségével.
Az azonos nemű tánc a Charme Hungary egyesületnél is kipróbálható!

Tollaslabda I. / Tollaslabda II.

11:30-14:30 / 15:00-18:00
BME Sportközpont, földszint, Nagyterem
3 felfestett pályán ütögethettek barátaitokkal.
Három sportfelelős is segít majd nektek.
Ez a sportág szakosztályi keretek közt egyesületünknél is kipróbálható!

TRX I. / TRX II.

13:30-14:30 / 16:30-17:30
BME Sportközpont, alsó szint, Kisterem
Az órákat Lakatos András TRX-edző vezeti.

Zumba

10:30-11:30
Első óra: BME Sportközpont, alsó szint, Kisterem; második óra: felső szint, "dühöngő"
Az órát Vyshetravskaya Margarita vezeti.

Találkozunk 2018. április 7-én, szombaton a 14. Atlasz Sportnapon!