Programok a 13. Atlasz Sportnapon

Áttekintő órarend



Sportprogramok ABC-rendben


Asztalitenisz

16:00-19:00
BME Sportközpont, alsó szint, Aréna
6 asztalt használhattok 3 órán keresztül
A sport kipróbálását sportfelelős segíti majd.

Fallabda I. / Fallabda II.

11:00-13:00 / 16:00-18:00
BME Sportközpont, földszint, Fallabda termek
4 termet használhattok 2x2 óra időtartamban
A sport kipróbálását szakmai edző és sportfelelős is segíti.
Ez a sportág szakosztályi keretek közt egyesületünknél is kipróbálható!

Falmászás

11:00-15:00
BME Sportközpont, földszint, Falmászó csarnok
10 kötélen, beülőkkel, cipőkkel és biztosítással, valamint sportfelelős felügyelete mellett próbálhatjátok ki a sportágat.

Fitness I. / Fitness II. / Fitness III.

12:00-13:00 / 14:00-15:00 / 18:00-19:00
Első két óra: BME Sportközpont, alsó szint, Kisterem; harmadik óra: felső szint, "dühöngő"
Az első órán funkcionális tréning lesz, a másodikon alap + boxaerobik, míg a harmadikon streching lesz a központban.
Az órákat Kalocsán Katalin és Fenyvesi Szilárd tartják.
Ez a sportág szakosztályi keretek közt egyesületünknél is kipróbálható!

Floorball csapatbajnokság

11:00-15:00
BME Sportközpont, földszint, Nagyterem
A csapatbajnoksággal kapcsolatos információkat ide kattintva olvashatjátok el!

Jóga I. / Jóga II. / Jóga III.

11:00-12:00 / 13:00-14:00 / 17:00-18:00
BME Sportközpont, felső szint, Tatami terem
Az első órán dinamikus-erősítő, a másodikon stresszoldó-méregtelenítő, míg a harmadik órán nyújtó-lazító jógára számítsatok.
Az órákat Medvegy Gergely vezeti.
Ez a sportág klubkeretek közt egyesületünknél is kipróbálható!

Karate I. / Karate II.

12:00-13:00 / 16:00-17:00
BME Sportközpont, felső szint, Tatami terem
Az első órán formagyakorlatokat, míg a másodikon küzdőgyakorlatokat sajátíthattok el.
Az órákat Holland Katalin tartja.

Köszöntő és Floorball Csapatbajnokság díjátadó

15:00-16:00
BME Sportközpont, alsó szint, Aréna
Köszöntünk titeket, táncbemutatóval kedveskedik Nektek a Charme és átadjuk a Floorball csapatbajnokság díjait nyerteseinknek.

Ricochet I. / Ricochet II.

13:00-15:00 / 17:00-19:00
BME Sportközpont, alsó szint, Ricochet termek
2 teremben próbálhatjátok ki a sportágat 2x120 perc időtartamban.
Szakmai edző és sportfelelős is segít majd nektek.

Spinning I. / Spinning II.

13:00-14:00 / 16:00-17:00
BME Sportközpont, alsó szint, Spinning terem
Mind a két 60 perces órát Pétercsák József edző vezeti.

Tánc - Charme

13:00-15:00
BME Sportközpont, alsó szint, Aréna
Az első 60 percben elsajátíthatjátok az azonos nemű tánc alapjait, a második 60 percben pedig ki is próbálhatjátok magatokat tapasztalt táncosok és a Charme tanárainak segítségével.
Az azonos nemű tánc a Charme Hungary egyesületnél is kipróbálható!

Tollaslabda

11:00-15:00
BME Sportközpont, földszint, Nagyterem
3 felfestett pályán ütögethettek barátaitokkal.
Három sportfelelős is segít majd nektek.
Ez a sportág szakosztályi keretek közt egyesületünknél is kipróbálható!

TRX

17:00-19:00
BME Sportközpont, alsó szint, Kisterem
Az órát Lakatos András TRX-edző vezeti.

Úszás

12:00-13:00
Nemzeti Közszolgálati Egyetem uszodája, XI. kerület, Mányoki út 9.
Indulás a BME épületből: 11:30-kor az előtérből!
Találkozó az uszoda bejáratánál: 11:45-kor!
Ez a sportág szakosztályi keretek közt egyesületünknél is kipróbálható!

Zumba I. / Zumba II.

11:00-12:00 / 17:00-18:00
Első óra: BME Sportközpont, alsó szint, Kisterem; második óra: felső szint, "dühöngő"
Az első órát Vyshetravskaya Margarita, míg a másodikat Chalova Stanislava tartja.

Egész napos programok


KK Moves – egészségközpont

A funkcionális, preventív és rehabilitációs személyi edzéssel, dietetikai tanácsadással, masszázzsal, valamint mentálhigiénével foglalkozó egészségközpont, hiteles szakemberek közreműködésével nyújt nektek segítséget a helyszínen. Keressétek standjukat a BME Sportközpontban és beszélgessetek velük sportot, mozgást, életvitelt érintő kérdésekről!

Szauna

A BME Sportközpont szaunáját belépőddel korlátlanul használhatod az egész Sportnap ideje alatt. Ha egy-egy sport kipróbálása után lazítanál egyet, pihenj nyugodtan a szaunában! Csak ne vidd túlzásba!

Konditerem

Sportnap belépőddel a BME Sportközpont felső szintjén található konditermet szabadon és korlátlanul használhatod.

Találkozunk 2017. február 4-én, szombaton a 13. Atlasz Sportnapon!